najtańszy abonament bez telefonu

Najtańszy abonament bez telefonu – TOP 5 ofert

Słyszeliście już, że za porządny abonament telefoniczny wcale nie trzeba płacić 50 zł? Najtańszy abonament dostaniecie już za niecałe 15 zł! Cena zależy od tego jakiego operatora wybierzecie. Dziś przedstawimy Wam nasze TOP 5 ofert. Pomogą Wam znaleźć najlepszy dla Was i najtańszy abonament bez telefonu. Zaczynamy!

Najtańszy abonament bez telefonu – kryteria

Oczywiście wybierając oferty braliśmy pod uwagę nie tylko ceny. Chcieliśmy przedstawić Wam jak najtańsze, a przy tym pełnowartościowe oferty. Ustaliliśmy więc, że muszą one zawierać:

  • nielimitowane połączenia,
  • nielimitowane SMS-y,
  • przynajmniej 2 GB internetu.

Ułożyliśmy je w kolejności od najtańszej, do najdroższej. Ale jak sami się przekonacie, nawet te najdroższe są naprawdę tanie. Cena żadnego z abonamentów, jakie wybraliśmy nie przekracza kwoty 20 zł miesięcznie.

Najtańszy abonament bez telefonu – 1. Multimedia

Pierwsze miejsce zajęły Multimedia i ich oferta MultiAktywny BIS. Miesięczna opłata wynosi 14,99 zł i dostajemy w tej kwocie nielimitowane połączenia, SMS-y i pakiet 2 GB. Operator zmieścił w cenie także nielimitowane MMS-y. Jedyny minus, to konieczność podpisania umowy na 2 lata. Ale chyba sami przyznacie, że łatwiej się zobowiązać na taki okres przy 15 zł miesięcznie, niż przy 50…

Najtańszy abonament bez telefonu – 2. NAU Mobile

Miejsce drugie przyznaliśmy NAU Mobil. Jego Plan Zielony kosztuje tylko 16,60 zł miesięcznie, a zawiera nielimitowane rozmowy, SMS-y i pakiet 3 GB. Nie ma tu co prawda MMS-ów, ale za to umowę możemy podpisać już na okres 12 miesięcy. Zawsze to trochę krócej…

Najtańszy abonament bez telefonu – 3. Premium Mobile

Dalej mamy Premium Mobile. Za Freedom PL zapłacimy miesięcznie 16,70 zł i otrzymamy w tej cenie dokładnie to samo, co u poprzednika. Mocną stroną tej oferty jest możliwość podpisania umowy na czas nieokreślony. Dla wielu czyni to propozycję Premium Mobile lepszą niż obie poprzednie.

Najtańszy abonament bez telefonu – 4. Otvarta

Na miejscu czwartym ulokowaliśmy ofertę Otvartej o nazwie O!Korzystna!. Tutaj za 17,99 zł otrzymujemy co miesiąc rozmowy i SMS-y bez limitu, a do tego 6 GB internetu. Póki co, w ramach promocji osoby, które teraz podpiszą umowę za pierwszy miesiąc zapłacą tylko 8,90 zł i dostaną dodatkowe 5 GB na każdy miesiąc. W sumie daje to już 11 GB! Przy tym umowę podpisujemy bezterminowo. To z pewnością świetna propozycja dla osób, które często korzystają z internetu przez telefon.

Najtańszy abonament bez telefonu – 5. Lajt Mobile

Nasze TOP 5 zamyka Lajt Mobile z ofertą Lajtowy No LIMIT M za 17,99 zł miesięcznie.  W tej cenie mamy nielimitowane połączenia, SMS-y i 4 GB. Umowę jak w Premium i Otvartej podpisujemy na czas nieokreślony.

Jak widzicie, tanio nie znaczy ubogo. Za takie same (lub gorsze) warunki u wielkich operatorów trzeba zapłacić od 30 zł w Plusie do 50 zł w Play. A co Wy wolicie – tani abonament u małych operatorów, czy drogi u wielkiej czwórki?